- - - --

Friday, September 23, 2011

Afzayeshe Ghad Baraye Baleghin %100

کاملترین پکیج افزایش قد
کامل ترین روش اموزش تضمینی قد در دنیا بدون استفاده از انواع داروهای شیمیایی و هرمونی زیان اور برای افزایش قد برای تمام سنین 10 تا 35 سال .این فرمول جادوی افزایش قد برای اولین بار در ایران از طرف ایران طب .این فرمول جادویی موثر ترین فرمول افزایش قد در کشور زاپن می باشد که تا حالا بیش از 1 میلیون نفر از این روش های بی نظیر که پس از سال ها تجربه و تحقیق متخصصین امر و ازمایش روی 5 هزار نفر مرد وزن در تمام سنین تجیجه گرفته اند و ان را به تمام کسانی که از کوتاهی قد رنج می برند توصیه کرده اند.100 درصد تضمینی شما میتوانید اگر تا یک دوره 30 روزه نتیجه نگرفتید محصول را برگشت و هزینه را دریافت کنید. لطفآ ادامه مطلب را بخوانید
بیننده گرامی سلام . افزایش قد برای گروه سنی 10 تا 35 سال در اینجا امکان پذیر است . کلیه مراحل ذکر شده بدون دارو ، عمل جراحی ، مواد خوراکی خاص و روشهای مضر برای بدن است . قد شما با روشهایی که ما به شما می دهیم 100% قابل افزایش و رشد است . روشهای افزایش قد ما ، فقط و فقط مبتنی بر یک سری حرکات ورزشی خاص می باشد که برای هر شخص و در هر مکانی امکان پذیر است اما نتایج آن بسیار مشهود و شگفت انگیز است . لطفآ ادامه مطلب را بخوانید .
 
 
استفاده از مواد دارویی و آمپولهای هورمونی فقط و فقط تحت نظر پزشک متخصص این امر ، آن هم در سنین خاصی تآثیر پذیر است . این مرکز شما را از انجام هر گونه عمل اشتباه که سلامتی شما را به خطر بیندازید ، بر حذر می دارد . ما بهترین ، کم هزینه ترین ، سالم ترین و موثر ترین راه را به شما نشان می دهیم و در این راه حافظ سلامتی شما خواهیم بود .
در این روش شما با تکیه بر یک سری حرکات ورزشی خاص میزان قد خودتان را بین 4 تا 12 سانتیمتر افزایش خواهید داد . البته ناگفته نماند که افزایش قد شما تا حدود زیادی هم به سن شما و میزان قد والدین شما بستگی دارد که میزان آن با توجه به مشخصات شما ، قبل از شروع تمرینات مشخص خواهد شد . البته نکته بسیار جالب در مورد این روش آن است که بدون توجه به میزان سن شما ، حداقل 3 یا 4 سانتیمتر افزایش قد خواهید داشت لطفآ ادامه مطلب را بخوانید .
 
ایران طب در اقدامی جدید ، اقدام به نظر سنجی از کاربران و عزیزانی که از این روش استفاده کرده اند ، نمود و این نظر سنجی که از طریق سایت وبگذر انجام شد را ثبت نمود . این نتایج با رآی خود مردم به دست آمد.
37.4درصد بالای 10 سانتیمتر افزایش قد داشته اند ! 28.6 در صد بین 7 تا 10 سانتیمتر افزایش قد داشته اند ! 11.6درصد بین 5 تا 7 سانتیمتر افزایش قد داشته اند ! 14.3 درصد بین 3 تا 5 سانتیمتر افزایش قد داشته اند ! 5.3 درصد بین 1تا 3 سانتیمتر افزایش قد داشته اند و 2.5 درصد هم هیچگونه افزایش قدی نداشته اند ! این نتایج از طریق نظر سنجی وب سایت معتبر وبگذر انجام شده است و 8644 نفر از ایرانیان در آن شرکت کرده اند ! به نظر شما این حرکات را نمی توان معجزه ای در افزایش قد نام برد ؟ برای مشاهده آمار به روایت خود سایت وبگذر ، اینجا کلیک کنید
پس از سالها تلاش و تحقیقات ، امروزه اثبات شده است که تمرینات مخصوص و مشخص ورزشی بهترین و موثر ترین روش برای افزایش قد می باشد . بسیاری بر این باورند که افزایش قد تنها و تنها در سنین رشد امکان پذیر است ، البته این موضوع کمی جای بحث دارد . نه تنها در سنین رشد بلکه بعد از آن نیز تا حدود سن 35 سالگی هنوز این امکان وجود دارد که بتوان به میزان قابل ملاحظه ای قد خود را افزایش داد ، اما در این تقریبآ 150 کاتالوگ و روش برای افزایش قد گروه سنی بالغ تعیین شده است که برای افراد مختلف با خصوصیات بدنی مختلف ، متفاوت خواهد بود . ما بعد از دریافت اطلاعات لازم ، بهترین مجموعه را که مناسبترین و موثر ترین مجموعه با توجه به خصوصیات بدنی شماست را انتخاب نموده و آن را به شما خواهیم داد . این انتخاب با توجه به موارد مشابه و میزان موفقیت افراد تعیین می شود . برای همین است که ممکن است روش افزایش قد شما بر روی دیگران بی تآثیر یا کم تاثیر باشد ولی برای خودتان بسیار شگفت آور باشد . مدت زمان انجام حرکات حد اقل 4 یا 5 ماه به طور مداوم و روزانه خواهد بود ، البته بهتر است بعد از این مدت نیز این روش را ادامه دهید . رشد قد و مشاهده نتایج تقریبآ از ماه چهارم آغاز خواهد شد . برای موفقیت همیشگی لطفآ کمی صبور باشید . و این مدت را با امید پشت سر بگذارید و به نتیجه کار مطمئن باشید . سنین دیگر با حرکات ساده ورزشی چنین مقصودی حاصل نخواهد گشت . تنها و تنها این امر توسط حرکاتی مخصوص و بسیار ساده امکان پذیر است . بسیاری از مردم وقتی نا امید از افزایش قد خود به بعضی متخصصین مراجعه می نمایند ، با پیشنهاد های بسیار خطرناکی همچون عمل جراحی و .... که نه تنها بسیار خطرناک است بلکه هزینه های بسیار هنگفتی نیز دارد روبرو می شوند . این مرکز به منظور جلوگیری از چنین اتفاقاتی در کشور عزیزمان شکل گرفته است و شما را از مصرف هرگونه دارو و تزریق هرگونه آمپول به منظور افزایش قد ، به طور انفرادی و بدون مشاوره با پزشک متخصص بر حذر می دارد . پس از سالها تلاش و تحقیق بر روی بیش از 36000 نفر ( در ژاپن ) در سنین 15 تا 30 سال ، مشخص شد روش خاص ورزشی که هم اکنون در مورد آن صحبت می کنیم بیش از 94% موفقیت آمیز بوده است . پس قبل از انجام هر گونه اقدامی ، این مجموعه را امتحان کنید و پس از مدتی به دقت به تآثیر آن توجه کنید . تآثیر چشم گیری که به جرآت می توان آن را معجزه یا چیزی شبیه این خواند .

هم اکنون شروع کنید ، برای موفقیت فردا دیر است ! امروز آغاز کنید !
دقت نمائید که تا کنون افراد زیادی با توجه به حرکات ورزشی خاص و تخصصی ارائه شده از جانب این مرکز ، موفق به افزایش دادن قد خود شده اند . به عبارتی می توان این روشها و حرکات را معجزه در زمینه افزایش قد نام برد . تا کنون کمترین میزان افزایش قد برای خانمی 25 ساله 2 سانتیمتر در مدت 2 ماه و بیشترین میزان افزایش قد نیز برای خانم 17 ساله ای به میزان 12cm در مدت 6 ماه بوده است . و طبق آمار بدست آمده این حرکات و روشها ،بیش از 94 درصد افراد ، نتیجه مثبت از انجام این حرکات گرفته اند و در مدت زمانی کوتاه ( حدود 3 ماه ) بین 2 تا 12 سانتیمتر افزایش قد داشته اند !!! و هم اکنون بیش از 15000 نفر از هموطنانمان در حال استفاده از این روش می باشند و طی ایمیل ها و تماس هایشان اکثرآ ( بیش از 80% تماس ها ) مثبت بودن نظرشان را راجع به این روش اعلام نموده اند ! این نتایج میان افراد موفق در این روش و از طریق نظر سنجی سایت وبگذر بدست امده است . مشاهده آمار
در مرحله اول فارغ از میزان سن شما ، رشد قدتان آغاز خواهد شد ! ! ! شاید کمی تعجب کرده باشید ولی 100 % فارغ از سن شما این رشد در قد شما رخ خواهد داد . برای توضیح بیشتر باید گفت ، بیش از 95 % مردم بی آنکه خبر داشته باشند ، خمش و قوسی در ستون فقرات خود دارند و همچنین قسمت کمر آنها نیز دارای گودی و فرو رفتگی بیش از حد طبیعی می باشد . اگر روشی وجود داشته باشد که این خمیدگی در ستون فقرات و گودی کمر اضافه را از بین ببرد وگودی کمر را به حد طبیعی خود برساند ، 100% به میزان قابل توجهی ( حد اقل 4 سانتیمتر ) قد شما بلند تر خواهد شد و این از لحاظ پزشکی به طور قطع تائید شده است . پس حد اقل 4 سانتیمتر رشد قد شما فارغ از سنتان رخ می دهد ! اما در مرحله دوم ، همین حرکات که به طور موضعی انجام خواهد شد و تآثیر بسیار زیادی بر روی مفاصل و استخوانهای خاص دارد ، با تحریک هورمون رشد در قسمتهای خاص و حساسی از بدن ، و تراکم استخوانی در طول ( کشیدگی استخوان در طول ) باعث افزایش قد شما خواهد شد . این اتفاق به سن شما وابسته است . مثلآ ما برای یک فرد 20 ساله ، موفقیت در این روش را حداقل 8 سانتیمتر در نظر می گیریم و آن را تضمین می کنیم . چرا که آمار به دست آمده این را نشان می دهد . برای افراد بالای 20 سال و کمتر از 25 سال حد اقل رشد قد 6 سانتیمتر خواهد بود و برای بالاتر از 25 سال ، ما حد اقل رشد 4 سانتیمتر را تضمین خواهیم نمود . البته شاید سوال در ذهن شما این باشد که در سنین نوجوانی چه ؟ باید گفت انجام این حرکات در سنین نوجوانی می تواند تا 20 سانتیمتر در مدت 2 یا 3 سال در میزان رشد قد شما تآثیر بگذارد .
 
روش شما کدام است و در کدام گروه قرار خواهید گرفت ؟
تقریبآ 150 کاتالوگ و روش برای افزایش قد گروه سنی بالغ تعیین شده است که برای افراد مختلف با خصوصیات بدنی مختلف ، متفاوت خواهد بود . ما بعد از دریافت اطلاعات لازم ، بهترین مجموعه را که مناسبترین و موثر ترین مجموعه با توجه به خصوصیات بدنی شماست را انتخاب نموده و آن را به شما خواهیم داد . این انتخاب با توجه به موارد مشابه و میزان موفقیت افراد تعیین می شود . برای همین است که ممکن است روش افزایش قد شما بر روی دیگران بی تآثیر یا کم تاثیر باشد ولی برای خودتان بسیار شگفت آور باشد . مدت زمان انجام حرکات حد اقل 3 یا 4 ماه به طور مداوم و روزانه خواهد بود ، البته بهتر است بعد از این مدت نیز این روش را ادامه دهید . رشد قد و مشاهده نتایج تقریبآ از ماه سوم آغاز خواهد شد . برای موفقیت همیشگی لطفآ کمی صبور باشید . و این مدت را با امید پشت سر بگذارید و به نتیجه کار مطمئن باشید .
 

جهت دریافت کاتالوگ مخصوص خودتان در درب منزل یا محل کارتان ، نیازی به مراجعه به بانک و ایستادن در صفهای طولانی بانک ندارید ! کافیست فرم سفارش پستی را در قسمت لینک خرید تکمیل نمائید و آن را از طریق اینترنت برای ما ارسال نمائید . پس از بررسی تیم پزشکی کلینیک پکیج شما ارسال می شود .شما نیز پس از دریافت مجموعه کاتالوگ خودتان به همراه DVD تصویری مکمل ، مبلغ مجموعه را که تنها 10000 تومان می باشد به همراه هزینه پستی که حدود 1500یا 2500 تومان می باشد به مآمور پست تحویل میدهید
 

0 comments:

Post a Comment