- - - --

Tuesday, September 20, 2011

سایت پیش بینی مسابقات فوتبال‎(( بیا تو فرم))‎ با جوایز ارزنده


 3333333333333333.png


مسابقات فوتبال را به صورت انلاین در سایت بیا تو فرم پیش بینی کنید واز جوایز ارزنده ان بهره مند شوید.
بیا تو فرم  سایت اینترنتی پیش بینی مسابقات فوتبال ، اخبار ورزشی ، نتایج زنده فوتبال و جدول لیگهای معتبر جهان    است که با اضافه شدن مسابقات پیش بینی نتایج و هیجان وصف ناشدنی آن؛ و البته جوایز ارزنده و میلیونی آن این سایت را برای شما به یاد ماندنی خواهد کرد.
موسسات زیادی برای پیش بینی مسابقات فوتبال طی سالیان اخیر ایجاد شده اند .برخی از این موسسات فرم های پیش بینی مسابقات فوتبال را در بین نمایندگی های خود که در شهر های مختلف وجود دارند توزیع می کنند . شرکت کنندگان می بایست این فرم ها را دریافت کرده و طبق توضیحات مندرج در آن برگه ها، به پر کردن فرم ها اقدام کنند . نمایندگی ها پس از دریافت فرم های تکمیل شده و دریافت هزینه فرم ها از اشخاص ، فرم ها را به نمایندگی های مرکزی تحویل داده و اطلاعات برگه ها باید برای تسهیل در تصحیح به صورت دستی به کامپیوتر وارد شود .
برای شرکت در مسابقات فوتبال در این موسسات ، باید فرم های فوق را از نمایندگی های آن دریافت کرده و در صورت نبود نمایندگی در شهر یا منطقه مربوط به محل سکونتتان ، امکان شرکت در مسابقات برایتان وجود ندارد

Untitled-2.gif

اما روش دیگر برای شرکت در مسابقات پیش بینی فوتبال استفاده از سایت هایی است که تمامی مراحل فوق به صورت اینترنتی انجام می گیرد . سایت های زیادی در اینترنت برای پیش بینی مسابقات فوتبال راه اندازی شده اند . این سایت ها این امکان را به اعضای خود میدهد که مسابقات فوتبال داخلی و خارجی را پیش بینی کنند و در صورت پیش بینی درست جایزه دریافت کنند.
 در این بخش به معرفی سایتبیا تو فرم، که امکانات بسیار با ارزشی را در اختیار شما قرار میدهد؛ میپردازیم.
مسابقات در سایت (بیا تو فرم) به صورت هفتگی برگزار میشود. برای شرکت در مسابقات هفتگی وارد بخش شركت در مسابقات شوید. شرکت کنندگان میتوانند با خرید اعتبار ، موجودی حساب خود را افزایش دهند و در مسابقات سایت شرکت کنند. هر مسابقه شامل تعدادی بازی است که شرکت کنندگان باید نتایج آنها را پیش بینی کنند. برای هر بازی سه انتخاب برد میزبان ، تساوی و برد میهمان وجود دارد.با پرداخت حداقل 9720 ریال در مسابقات این سایت میتوانید شرکت کنید و در صورت برنده شدن جایزه دریافت خواهید کرد.
شاید این سئوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که با توجه به توضیحات بالا ، شرکت کنندگان میتوانند همه بازی ها را سه تایی انتخاب کنند و بدون توجه به نتیجه بازی ها کل امتیاز را بدست آورند! پاسخ این سئوال این است که با افزایش تعداد انتخاب های شرکت کنندگان ، مبلغ شرکت در مسابقه هم افزایش خواهد یافت. در واقع شرکت کنندگان با پرداخت مبلغ بیشتر میتوانند انتخاب های خود را افزایش داده و در نتیجه شانس برنده شدن خود را افزایش دهند اما سقفی  برای مبلغ شرکت در مسابقات در نظر گرفته شده است که شرکت کنندگان را محدود می کند تا هیچکس نتواند همه بازی ها را سه تایی انتخاب کند
شما می توانید در پیش بینی مسابقات فوتبال که معمولا سایت بیا تو فرم 16 بازی را برای پیش بینی ارائه می دهد شرکت کنید.در صورتی که بالاترین امتیاز را که بستگی به برگه های شرکت کنندگان دارد و می تواند 15 یا 16 امتیاز باشد را کسب کنید می توانید از جوایز ارزنده نفرات اولی و دومی که معادل 75 درصد فروش سایت می باشد برخودار شوید.. لذا هر چه تعداد افرادی که بیشترین امتیاز ها را کسب کرده اند کمتر باشند ، جوایز نفرات برتر بیشتر خواهد بود.
 جایزه سایت bia2form از مبالغی که اعضا بابت شرکت در مسابقه پرداخت میکنند تامین میشود. که برخلاف بسیاری از سایتها (در اکثر سایت های پیش بینی مسابقات فوتبال مبلغ جایزه 65 درصد از کل مبلغ جمع اوری شده است) معادل 75 درصد از کل مبلغ جمع آوری شده میباشد که توسط سایت به عنوان جایزه برای نفرات اول ، دوم در نظر گرفته میشود.که 75 درصد مبلغ جایزه به نفرات اول و 25 درصد مبلغ جایزه به نفرات دوم تعلق خواهد گرفت.
 برای ثبت نام در سایت بیا تو فرم بر روی لینک مربوط به آن کلیک کنید . توجه شود که اطلاعات خود اعم از نام و نام خوانوادگی و ... را به صورت حقیقی وارد کنید که در صورت شرکت در مسابقات و برنده شده ، امکان واریز مبالغ به حساب شما وجود داشته باشد .
 اگر علاقمند به عضویت و شرکت در این مسابقات هستید ، میتوانید با کلیک بروی لینک زیر وارد صفحه ثبت نام سایت شده و ثبت نام کنید.
شما می توانید با شرکت در مسابقات پیش بینی فوتبال هیجان تماشای مسابقات فوتبال را چند برابر کنید و همچنین از جوایز ارزنده آن بهره مند شوید
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با ادرس ایمیل زیر با ما تماس بگیرید
موفق وپیروز باشید

3333333333333333.png

 
0 comments:

Post a Comment